Unutar zgrade poduzetničkog inkubatora PISMO 1 nalazi se 20 potpuno opremljenijih uredskih poslovnih prostora te jedan konferencijski prostor:



Popis stanara Poduzetničkog inkubatora PISMO 1:

Ime i prezime

Naziv poduzeća

Kontakt

Stefan Vedrina

STEGRIS

stefanvedrina@gmail.com

Mateja Vedrina

HIROMA DESIGN

hiroma.3d.design@hotmail.com

Marko Kljaić

JELLYFISH STUDIOS

mkljaic95@gmail.com

Davor Zuljan

PIXELBIT

dzuljan@gmail.com

Marina Dragomanović

INNART DESIGN

marinadrag2@gmail.com

Gordan Sladojević

IGOT

gordan.sladojevic@gmail.com

Tomislav Klepac

NEXT LINE SOFTWARE

tomislav.klepac@gmail.com

Mihael Nikolić

NYTIC

nikolicmihael1@gmail.com

Josip Kudlek

JK STUDIO

kudlekjosip@gmail.com

Aleksandar Gavrilović

GAMECHUCK d.o.o.

info@game-chuck.com

Vanja Žižić

EDULAB d.o.o.

edulabdoo@gmail.com

Dražen Breglec/ Zoran Hlevnjak

PHYOX d.d.

drazen.breglec@phyox.com

Dominik Cvetkovski

PISMO GAMES j.d.o.o.

dominik.cvetkovski@gmail.com

Danijel Hojka

NEXUS GAMES j.d.o.o.

danijel.hojka@yahoo.com

Krešimir Katušić

REALITY GAMES

kresimirkatusic99@gmail.com

Jurica Mišković

VIRTUAL ANT

juremiskov@gmail.com

Filip Arčabić

ARCHIN

filiparc@live.com

Marko Banjac

POCKET SPACE

marramusicon@gmail.com

Mihaela Despotovski

EPOCH j.d.o.o.

mihaela.despotovski@gmail.com

Mateja Huško

INDIE-VISUAL j.d.o.o.

mateja.husko2@gmail.com

Oskar Lacko

SPIRAL STUDIOS d.o.o.

oskarlacko@gmail.com

Mihael Stočko

ECCE LUDUM j.d.o.o

sto.mikel@gmail.com

Luka Drozdek

LUCKY GAME AND ENTERTAINMENT j.d.o.o

luka04111993@gmail.com

Saša Kumpović

BYTE MIND j.d.o.o

sasa.kumpovic@gmail.com

Nenad Fijala

FLAMBOYANT d.o.o

nfijala@gmail.com

Marko Franjić

AZIRIONT j.d.o.o.

mfranjic995@gmail.com

Vanja Popović

VP Games

vanjapopovc@gmail.com

Martina Kreković

DOT M

martina.krekovic@gmail.com

Josip Zoričić

FUTURE NOMAD

jzoricic1990@gmail.com

Karlo Ovčar

NEBLAK STUDIO

karlo.ovcar313@gmail.com

Marko Vrebac

SAVE

mara.vrebac@gmail.com

Gabrijel Jakopović

MADE UP

gabrijel1410@gmail.com

Zvonimir Barać

PORCUPINE PARKOUR j.d.o.o.

zvonimir.barac@lagcity.net

Genoveva Veble

TEXLAB 3D

jenny.veble@gmail.com

Dorian Bebek

DODO GAMES

dorian.bebek@hotmail.com

Martin Horvat

VERTEX d.o.o.

martin.horvat@gmail.com

Josipa Bencek

GROW ART

debeljakjosipa5@gmail.com

Kristijan Bencek

GROW

bencek.kristijan@gmail.com